Pilnų krovinių gabenimas

Nuo 2003 metų įsigijus pirmąją transporto priemonę, UAB „ Sausumos laivai‘ pradėjo gabenti krovinius ir nuosavu transportu.

Kiekvienais metais pagal esamus poreikius įmonės automobilių parkas buvo didinamas ir 2006 metų balandžio mėnesį sudarė 19 Mercedes Benz markės vilkikų su tentuotomis puspriekabėmis. Visi įmonės automobiliai buvo perkami nauji, kad atitiktų tuo metu atitinkančius aukščiausius ekologiškumo ir saugumo reikalavimus, bei suteiktų galimybę saugiai ir laiku pristatyti krovinius.

Visi automobiliai turi ADR įrangą, o vairuotojai yra išklausę ir gavę pavojingų krovinių vežimo pažymėjimus, kas leidžia įmonei pervežti ir pavojingus krovinius.

Atsiribojant nuo galimų klientų nuostolių dėl nelaimingų atsitikimų, visi gabenami kroviniai yra drausti vežėjo civilinės atsakomybės draudimu. Ypatingai brangiems kroviniams galima pasiūlyti papildomą krovinio draudimą. Turėdami metines krovinių draudimo sutartis su draudimo kompanijomis, galime pasiūlyti itin palankias draudimo sąlygas ir įkainius.

Pervežamų krovinių geografija plati: visos Europos šalys, Skandinavija, Pabaltijo šalys bei NVS šalys.

Nors šiai dienai automobiliai nėra aprūpinti palydovinėmis sekimo priemonėmis, tačiau darnus vairuotojų ir įmonės vadybininkų apsikeitimas informacija mobiliu ryšiu, leidžia bet kuriuo laiku nustatyti automobilio ir krovinio buvimo vietą.

Patikėkite mums savo krovinius, toliau mes viskuo pasirūpinsime.